Uuel aastal uue hooga: loomakaitsjad otsivad oma ridadesse uusi vabatahtlikke

FOTO: TONO BALAGUER / PantherMedia / TONO BALAGUER / Scanpix

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) alustab uut aastat värskete hingede püüdmisega. Organisatsiooni otsitakse juurde vabatahtlikke ja liikmeid, kes toetaksid seltsi tegevust ja tooksid juurde uusi ideid.

Nii ELS kui ka mitmed teised loomakaitseorganisatsioonid sõltuvad oma tegevuses peamiselt vabatahtlike abist. Nemad on need, kes aitavad täita organisatsioonide eesmärke ja on toeks igapäevatöödes. Seetõttu on ideedest pungil ja tegusad inimesed loomakaitsesse alati teretulnud.

Seltsis tegutseb üle 170 vabatahtliku, igakuiselt aitasid 2018. aastal kaasa neist 26, kes panustasid loomade heaks kokku rohkem kui 2000 tundi oma aega. «ELS-i vabatahtlikud on väga aktiivsed erinevatel tegevusaladel. Näiteks antakse oma panus loomade pidamistingimuste kontrollimisega, kodututele loomadele hoiukodu pakkumisega, kampaaniate korraldamise ja materjalide ettevalmistamisega, üritustel seltsi esindamisega, pildistamisega, kui ka organisatsiooni arendamisega,» kommenteeris seltsi vabatahtlike juhendaja Marika Midro.

Vabatahtlikke otsitakse juurde loomadepäästjate hulka ning ka heategevusliku müügi, turunduse ja kommunikatsiooni tiimidesse. Rohkem informatsiooni Loomakaitse Seltsis panustamise kohta leiab ELS-i kodulehelt: https://loomakaitse.ee/tule-vabatahtlikuks/.

Tagasi üles
Back