Päevakäpp: kassipojad Jason ja Freddy on kodu oodanud sünnist saati

Jason ja Freddy on ühed nendest õnnetutest kassipoegadest, kes on koduootele jäänud liiga kauaks. Nii juhtub sageli ühtede harilike triibikutega, sest kassipoegade puhul valitakse ju sageli uut pereliiget kasuka järgi

Nüüd on kaksikvennad Jason ja Freddy umbes pooleaastased väikesed kassikratid, kes peavad lugu pehmetest paitustest, armastavad üheskoos pallikesi taga ajada ning mis kõige olulisem — üheskoos maailma avastada ja teineteise kaisus igat eluhetke kogeda. Nende suur unistus on, et viimaks näeks keegi nende kasukast kaugemale.Nemad ei saa eputada uhke värvilise või pikakarvalise kasukaga, kuid neil on maailma kõige lustlikumad hinged. Nad loodavad, et keegi viimaks näeb, et nemadki on lihtsalt ühed armsad kassipoisid, kes üle kõige soovivad olla hoitud ja armastatud ning seda ühekoos.

Ehk oled sina see, kes Jasoni ja Freddy pika ootuse lõpetab ning nad kiiresti päriskoju viib? Oleks ju patt, et ühed kassilapsed kasvavad turvakodus täiskasvanuks ning nende tulevane pere sellest vahvast kassipojaeast ilma jääb. Kirjuta neile kiiresti aadressile info@kassideturvakodu.ee!

Populaarne

Tagasi üles