Päevakäpp: Nublu ja Kikimiki igatsevad viimaks päriskoju jõuda

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kuula artiklit

Täna tutvustame teile pisikest Nublu ja Kikimikit. Ei, Nublu ei ole pärit Musta Täku Talli eest ning Kikimiki ei tea midagi männipuul ronimisest või tiigi ääres pikutamisest. Nemad on hoopis põlised tallinlased, pärit otse Lasnamäe kortermajade vahelt. Nad on tillukesed ja pehmed ning unistavad päris oma kodudest.

Nublul ja Kikimikil on suur potentsiaal saada staarkassideks. Nende pehmed kasukad on nii siidised, et teevad kõigile kassidele silmad ette, nende heleroosade ninade üle on kadedad isegi notsud ning need lumivalged käpad.... Oeh!

Me parem ei hakka mainimagi, et Nublu ja Kikimiki oskavad teatud laulude taktis nurruda. Sa ei usu? Aga mine neile külla ja saa teada! Muidugi peame sind hoiatama, et Nublu ja Kikimiki läheduses hüüatab enamik inimesi: «Kartsin kord, et südame kaotan, nüüd vist kaotan mõistuse ka..»

Seega, võta neile külla tulles ka transpordipuur kaasa, sest vaevalt sa enam kunagi üksi tahad olla. Kui sa sooviksid Nublule, Kikimikile või mõlemale koos kodu pakkuda, siis kirjuta aadressile info@kassideturvakodu.ee ja sinuga võetakse ühendust. 

Tagasi üles