Imearmas video: kassi saanud poisi reaktsioon on tõeliselt südantsoojendav

FOTO: Kuvatõmmis videost/Miami Herald

Novembrikuus tabas Texases elavat 12-aastast Austin Brooksi valus kaotus, kui tema kassi maapealne aeg otsa sai. Jõulud saabusid aga Austini jaoks varakult — detsembri alguses tehti talle imeline kingitus. 

Austini ema Mari Brooksi sõnul on poiss viimased kaks aastat regulaarselt kohalikus loomade varjupaigas abiks käinud ja neljajalgsetega tegelenud. Justnimelt varjupaigas kohtus Austin esmakordselt Gizzardi-nimelise musta kassiga ja Mari sai peagi aru, et poisi ja kiisu vahel oli tekkinud tugev side. 

Austini teadmata hakkas Mari varjupaigaga asju ajama, et Gizzard nende uueks pereliikmeks saaks. Naisel tekkis ka suurepärane võimalus Austinit üllatada, sest varjupaigas oli peagi toimumas jõuluüritus, mida väisas ka jõuluvana. Mari palus Austinil koos jõuluvana ja Gizzardiga poseerida ning kui foto tehtud, avaldas jõulumees Austinile saladuse. 

Üllatunud Austin ei suutnud rõõmupisaraid tagasi hoida. «Tema reaktsioon oli parim asi, mida ma kunagi näinud olen,» sõnas Mari. «Ka pealtvaatajad hakkasid nutma. Sellest hetkest on kõik läinud ainult ülesmäge — Austin ja Gizzard on lahutamatud ning on päevselge, et tegu on parimate sõpradega.»

Tagasi üles
Back