Päevakäpp: kuldselt veikleva siidikasukaga Aphrodite otsib oma trooni

FOTO: Pesaleidja / Facebook

Aphrodite on umbes aastane noor kassineiu, kes püüti Tallinna lähedalt Laagri kassikolooniast koos oma vennaga. Tal pole kunagi olnud päris oma kodu ja seepärast pole midagi imestada, et ta esialgu on võõrastega veidi ettevaatlik. 

Kuid kui su nägu kõlab juba tuttavalt, siis lubab Aphrodite suuremeelselt paitada oma väga erilist kasukat – see on imeliselt pehme, ning kuigi esialgu võib tunduda, et kassineiu on triibuline, ja triibuline ta tõesti on, siis need hallid triibud on punakal põhjal ja päikese käes sädeleb aluskarv täiesti kuldselt. 

Kui Pesaleidja kiisud võistleksid omavahel selles, kelle kasukas on kõige pehmem ja siidisem, poleks Aphroditele vastast! Ja ka kõige mänguhimulisemate kasside pjedestaalile pääseks ta kohe kindlasti. Kuigi kiisu on veidi pelglik, pole temas kübetki agressiivsust. Ja mõne asja on ta endale hästi selgeks teinud: inimene võib küll olla veidi kahtlane olend, aga tema käest saab maitsvat konservi. Ja see kassipiigale maitseb.

Seega - kui sul õnnestub ta pelglikku südant veidikese konserviga sulatada, lubab Aphrodite kindlasti endale pai teha, paneb lausa silmadki kinni ja naudib. Oleks see inimene kogu aeg üks ja sama, aga mitte iga kord uus vabatahtlik, kes kassitoa uksest sisse astub, siis ilmselt julgeks ta ka nurrumootori käima tõmmata.

Otse loomulikult on Aphrodite kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja ka kõik parasiidid on tõrjutud. Kui tahad Aphroditet tõesti näha ja oled valmis sellele põneva kasukaga kiisule kodu pakkuma, mine talle Pesaleidjasse külla! Täida Pesaleidja kassivõtja küsimustik ja Aphrodite vabatahtlik võtab peagi ühendust!

Populaarne

Tagasi üles