Päevakäpp: väike Jassu tahab pühadeks koju jõuda

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

Pisike Jassu on läbi ja lõhki pealinna poiss. Ta kasvas üles Lasnamäe metsatukas koos õdede ja vendadega, kus sügisel puulehtedega sai mängitud. Tänu headele inimestele jõudis Jassu MTÜ Kasside Turvakodu hoole alla ning nüüd on see pisikene mürakaru hoiukodus päriskodu ootamas!

Hoiukodus on Jassu näidanud, et tema on tõeline seltskonna kass, või siis pigem täielik kopeerpaber. Seal, kus lippavad hoiukodu isiklikud kassid, lippab ka Jassu. Endal uhke nägu peas ja rind kummis, justkui temagi oleks juba täiskasvanud ja elukogenud kassipoiss.

Ta on täiesti veendunud, et just tema on see, kelle tõttu akna taga linnud pikemaks ajaks peatuma ei julge jääda, kuigi kõrval seisab umbes neli korda suurem täiskasvanud kass... Samuti teab Jassu, et kui suurte kasside kombel külmkapi ees näuguda, siis hüppavad külmkapist välja kanafileed.

Jassu teab, et elus on veel palju avastamist väärt ning üks nendest on elu päriskodus. Jassu loodab väga, et tema järgmine vallutus on oma inimese süda! Kui sooviksid Jassule kodu pakkuda, siis palun vabatahtlikega ühendust aadressil info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles