Päevakäpp: erilise iseloomuga Kusja võlub iga mööduja südame

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kui Kusja MTÜ Kasside Turvakodu hoole alla tuli, oli tegemist ühe hirmunud öökullisilmse kassipoisiga, kes oma kuldkollastest silmadest inimest piilus. Iga pehme paituse peale tegi kartlik poisike haleda «mäuuuu» ning lootis, et ehk läheb see inimese paihullus mööda.

Nüüdseks on Kusja turvakodus olnud juba aasta ja neli kuud ning sellest kartlikust kassipoisist on saanud mehine hurmurkass, kes peab lugu inimese tähelepanust ning paituste nimel võiks lausa krõbinatest loobuda. Olgu, ärme ole liiga dramaatilised — kui Kusja sellest kuuleks, siis see ütleks ta kohe, et tema tahab paitusi JA krõbinaid või sõprus on läbi.

Ja just seesugust kodu otsibki armas Kusjake: sellist, kus paitused oleks igapäevaselt päevakorras ning menüü sisaldaks endas kõike head ja paremat. Ta tahab igapäevaselt oma omaniku külge soojendada, tänutäheks käppadega sõtkuda ning rõõmsalt nurru põristada. Sinu ülesandeks jääb vaid kõike seda nautida ning Kusjale lubada, et teie armastus on igavene. Kirjuta Kusjale info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles