Pisarakiskuja: kolm aastat tänavatel ekselnud koer sai oma peremehega taas kokku

Kui tema koer Jorge kadus, oli Giorgi Bereziani veendunud, et ta ei näe oma armsat sõpra enam kunagi. Läks aga vastupidi — kolm aastat hiljem jõudis Jorge taas koju.

Gruusias Tbilisis elava Bereziani neljajalgne sõber läks kaduma 2015. aastal. Kuigi mees ei lootnud oma koera enam näha, kammis ta sellegipoolest linna pidevalt läbi ja riputas üles kuulutusi Jorge kadumise kohta. Berezianile laekus aja jooksul palju vihjeid, kuid ükski neist ei andnud soovitud tulemust. Eelmisel pühapäeval sai mees aga telefonikõne Tbilisi ooperi- ja balletiteatrist, mille üks töötajatest andis talle teada, et Jorge-sarnane koer istub parajasti teatrimaja lähedal tänaval. 

Hetkegi kaotamata kiirustas Bereziani bussile ning sõitis teatrihoone juurde, oma retke samal ajal telefoniga filmides. Peagi märkaski ta ühe puu all lamavat mustvalget koera, läks tolle juurde ja kutsus teda nimepidi. Jorge kõhkles küll hetke, kuid kui ta oma peremehe ära tundis, ei suutnud koer ülevoolavat rõõmu tagasi hoida. Üheskoos läksid nad taas tagasi koju, kus Jorge ka teisi pereliikmeid rõõmuga tervitas.

Ei ole teada, kus Jorge viimased kolm aastat veetis, kuid tema kõrva külge kinnitatud kollane silt andis aimu, et koer oli viidud varjupaika, seal vaktsineeritud ja steriliseeritud ning siis taas vabaks lastud, kuna ta ei kujutanud inimestele ohtu.