Musta kassi kuu: 30 fotot kassidest, kes Eesti varjupaikades kodu ootavad

Sel aastal toimub juba viiendat korda musta kassi kuu, mille raames saab musta värvi kassi Varjupaikade MTÜ käest loovutustasuta. Igas kodus ei pea olema looma, aga igal loomal peab olema kodu — ehk leiab mõni neist kassidest kodu just sinu juures. 

Lemmik pani kokku valiku mustadest kassidest, kes kõikjal oma kodu ootavad. Hetkel on varjupaikades uut kodu ootamas lausa 89 musta kassi, kuid kindlasti lisandub neid kuu jooksul kampaanialehele, millel saab silma peal hoida siin. 

«Väike must — see on klassika ja alati moes. Miks siis mustad kassid varjupaikadesse teistest kauemaks kipuvad jääma? Kas tegu on ikka nõiakassiga? Vaadates nõiasaadete populaarsust meie teleekraanidel, siis sel aastal oleme lootusrikkad, et paljud kassitahtjad soovivad enda kõrvale just veidike salapära ja maagiat,» sõnas Varjupaikade MTÜ projektijuht Anneli Matsi. «Ei ole midagi kaunimat, kui läikiv-siidine must karv ning selle sees kaks säravat smaragdrohelist või merevaigukarva kalliskivi. Mustad kassid on seda väärt, et lubada endale sellist luksust.»

Populaarne

Tagasi üles