Päevakäpp: imekauni kasukaga Fabrizio igatseb kangesti koju

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Tänane päevakangelane on tumehall kassipoiss Fabrizio, kes on ülemäära kauaks koduootele jäänud. Fabrizio, hellitusnimega Fabri, on kodu oodanud juba veebruarikuust alates, kuid seni pole ta oma südame teist poolt veel leidnud.

Mõned päevad tagasi rullus Kasside Turvakodus lahti tõeline draama. Nimelt on Fabriziost saanud tõeline turvakodu kasside kaitsja. Nii kui mõni kass peaks turvakodus silma- või kõrvarohu panemise peale kaeblema kukkuma, on Fabri eeskujulikult platsis.

«Kes kiusas? Kes piinas kassi paha rohuga? Kes? Kus? Mis?» on Fabrizio nõutu. Pikalt kõnnib Fabri inimese ümber, kes selleks hetkeks tohterdatavat kassi hoopis paitab ning mõtleb, et siin ei saa asjad õiged olla. Fabrizio lööb rinna kummi ja kuulutab, et tema valvekorra ajal ei tehta kellelegi liiga.

Teistel hetkedel on aga Fabrizio tõeline memmekas. Seda just siis kui aknalaual pikutatakse ja oma peakest hellalt inimese peopessa surutakse. Sageli kostub siis mujalt pesadest hüüdeid: «Fabri, sa oled mingi pehmo või? Enne olid ju nii kõva kutt!» ja «Fabrizio, vaata, sul on nina tahmane!» Jah, seda viimast kohtab tihti, sest roosade ninadega nurrikud on Fabrizio peale eriti kadedad — kellel veel on nii imearmas tumehall nina, mis ideaalselt kasukaga klapib?

Vahva ja eriline Fabrizio on kodu otsingutel ning just sinust võib saada tema inimene. Kirjuta Fabriziole aadressil info@kassideturvakodu.ee.

Tagasi üles