Tallinna loomade varjupaik tähistab teist sünnipäeva suure peoga

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Konstantin Sednev / PM / Scanpix Baltics

Paljassaares asuv Tallinna loomade varjupaik on oma kahel esimesel tegevusaastal leidnud kodu pea tuhandele loomale ning sel puhul ootavad nad kõiki oma sünnipäevapeole. 

Tallinna loomade varjupaik tähistab reedel, 3. augustil kell 14-18 oma teist sünnipäeva. Sünnipäevapeol toimub palju erinevaid tegevusi: avatud on koeraomanike nõuandetelk, toimuvad koertekoolide etteasted, lastele on avatud mängunurk ning külalistele esinevad teadusteater Kolm Põrsakest, Johanna Randmann ja päeva peaesineja on Liis Lemsalu.

Tallinna loomade varjupaik panustab oma tegevusega nii loomade kui ka kogukonna heaolusse, päästes ning sotsialiseerides koeri ja kasse ja muid koduloomi, lootuses leida neile uued armastavad kodud ning tuua nende eludesse tagasi põhjus loomasaba rahulolevaks lehvimiseks. Kahe tegevusaastaga on uue kodu leidnud 965 looma, kuid jätkuvalt ootavad kümned kassid ja koerad oma peresid.

Põhja-Tallinnas, Paljassaares mere ääres asuv Tallinna varjupaik on üks seitsmest Varjupaikade MTÜ-sse koondunud loomade varjupaigast Eestis. Varjupaiga majandamist toetab Tallinna linn, kuid selle kõrval on äärmiselt tähtis roll varjupaika igapäevaselt aitavatel vabatahtlikel ja sponsoritel.

Varjupaik on külastajatele avatud iga päev 11.30-18.30 ja sel ajal on võimalik tutvuda kassitoas elavate kassidega, jalutada koertega ning tutvuda ka vabatahtlikuna tegutsemise võimalustega.

Kui sul ei ole reedel, 3. augustil aega varjupaiga sünnipäevale minna, kuid soovid varjupaika aidata, siis on selleks kaks lihtsat võimalust: helista annetusnumbril 900 7000 (5 eurot, kuula kindlasti tervituskõne ära) või tee ülekanne arveldusarvele EE561010220068203017 (Varjupaikade MTÜ, selgituseks märgi «annetus Tallinna varjupaigale»).

Tagasi üles