Päevakäpp: Daffy on juba kaks korda kodu kaotanud

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Daffy on väike karvakera, kelle saatus eriliselt murelikuks teeb: nimelt ei vea Daffyl kohe üldse mitte kodudevalikuga. Üks häda ajab teist taga ning nüüdseks otsib Daffy taas kodu, seekord juba kolmandat korda.

Daffy sattus MTÜ Kasside Turvakodu hoole alla mõned aastad tagasi väikese kassipojana. Möödusid pikad ja ootusrikkad kuud, mil ta leidis endale uue kodu. Aasta hiljem aga toodi ta tagasi. Turvakodus oli Daffy kodukaotusest suures masendus ja stressis. Ei tahtnud ringi liikuda ja ka söögiisu oli kehv. Daffy oli alla andmas.

Põhjalikult valisid vabatahtlikud Daffyle uut pererahvast, kuni ühel päeva võitis ta ühe toreda pere südame. Kõik läks hästi — Daffy kiindus oma peresse, ootas neid igal õhtul koju ning valvas päikeselaigus peremehe arvutikotti. Paar päeva tagasi sai turvakodu aga kirja, et kahjuks peavad nad Daffyst loobuma välismaale kolimise tõttu.

Taas on Daffy turvakodus tagasi, ehmunud ja õnnetu. Me veel ei tea, kuidas talle seda kõike seletada. Mida see tilluke hing võib tunda, kui teda juba mitmendat korda hüljatakse. Me ei tea, kas ta suudab veel kunagi kedagi usaldada või rõõmustada inimese üle… kodu üle.

Äkki on kusagil veel lootust, kusagil veel üks kõige õigem ja parem kodu Daffyle? Äkki see kodu loeb just praegu Daffy lugu ja tunneb, et tema on valmis. Valmis võtma Daffy oma südamesse ja oma koju — seekord igavesti.

Selle kodu kiri on oodatud aadressil info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles