Kassid kui koopiamasinast: neli süsimusta tonti peavad vaid viie päevaga uued kodud leidma

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Eesti Kassisõprade Kogukond MTÜ

Ühel ilusal päeval ilmus ühe Rae vallas elava pere hoovi hulkurkass, kel kaasas viis poega. Kassipojad olid süsimustad ja niivõrd ühte nägu ja tegu, et nad oleks justkui koopiamasinast tulnud. 

Hea südamega inimesed ei tahtnud kasse abita jätta — nad aitasid tublil kassiemal oma pisikesed järeltulijad varju toimetada ning on valmis ema enese juurde jätma. Kokku kuuele kassile neil aga ruumi ei ole ning kuna peagi suundutakse pikemale reisile, peab poegade saatus selguma enne järgmise teisipäeva õhtut.

Ühele õnnelikule pojale on soovija juba olemas, kuid tema nelja õde-venda ootab ees kas uus elu uutes kodudes või ootus Sinirebase loomade varjupaigas. Mujale pole loomi anda — Paljassaares asuv loomade hoiupaik on puupüsti täis ning kuna kassipojahooaeg on jätkuvalt käimas, ei ole ruumi ka erinevatel turvakodudel.

Kassid sai ajutiselt enda juurde võtta MTÜ Eesti Kassisõprade kogukond, kuid ka neil ei ole väikeste tontide pikemaks hoiustamiseks võimalusi. Seetõttu on kõik kodu- või hoiukodupakkumised väga oodatud. Kassipojad on ilusad, terved, julged ja ääretult sõbralikud. Kui soovid ühte tondipojakest endale või saad mõnele neist pakkuda ajutist varjupaika, võta MTÜ-ga ühendust aadressil eesti.kassisoprade.kogukond@gmail.com.

Kassipoegi saad toetada ka rahalise ülekandega — toetussumma eest teostatakse neile vaktsiinid, kastreerimine-steriliseerimine ja muud vajalikud terviseprotseduurid.

Eesti Kassisõprade Kogukond MTÜ 

Swedbank EE442200221066745638 

Rahvusvaheline pangaülekanne:

Bank 1: Swedbank

Address: Liivalaia 8, 15040 Tallinn

IBAN: EE442200221066745638 

SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Selgitus: Viis musta tonti

Tagasi üles