L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Lemmikute lemmik: milline on elu moodsas koertehotellis?

Kelli Põlendik
, lemmik.postimees toimetaja
Facebook
Comments
Foto: Barna Tanko / PantherMedia / Barna Tanko / Scanpix

Tänases lemmikloomarubriigis näevad vaatajad Eesti esimest ning ainsat koertehotelli, kus lemmikutel on sama hea elu kui kodus. Neil on mõnus numbrituba, toredad jalutajad ja isegi treener, kes nendega mängib.

PetCity koertehotelli ei saa lihtsalt sisse jalutada ning selleks tuleb eelnevalt broneerida aeg, sest alati ei pruugi vabu kohti saadaval olla. Lisaks sellele peab iga kutsa läbima tervisekontrolli ja omama vaktsineerimistunnistust. 

Kindlasti peaks koer olema hästi käituv, sest arvestada tuleb ka teiste hotellis peatuvate kutsade heaoluga. Teretulnud ei ole aga ainult koerad — hotellis on eraldi ruum ja boksid ka kassidele, kellele kehtivad samad tervisenõuded.

Hotellis on eri suurusega boksid, mille loomaomanik omal soovil sisustada saab, tuues kaasa näiteks looma lemmikmänguasjad või magamisaseme. Igas boksis on ka veebikaamera, mille abil omanik oma lemmiku tegemisi jälgida saab.

Koerad-kassid ei pea ilmtingimata hotellis ööbima ning puhkuse pikkus oleneb omaniku soovidest – kui vaja, saab loom hotellis veeta mõned tunnid või lausa mitu nädalat. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles