Päevakäpp: töökas Marta otsib endale kodukontorit

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

«Tere, mina olen Marta. Ei, perekonnanime mul veel ei ole, aga küll see tuleb, kui ma endale oma perekonna leian. Mina otsin tööd ning kõige olulisem kriteerium on see, et ma soovin töötada kodukontoris.»

«Hea oleks, kui tegemist oleks moodsa kontoriga — sellisega, kus ma saan vahepeal aknalaual mõtteid mõlgutada, seejärel diivanil jalgu sirutada ning väga mõnus oleks ka sportimisvõimalusi kasutada. Mis ma kodukontoris teha tahaksin? Aga muidugi mõnuleda ja olla oma inimesele parimaks kaaslaseks ning seltsiliseks ja sõbraks kogu eluks.

Millised on minu oskused? Ma ütleks, et ma olen teinud läbi hästi suure arengu. Kui ma esialgu Turvakodusse jõudsin, siis ma ikka kartsin korralikult. Mõelge vaid, kui paljud kassid tahtsid olla mu sõbrad ja kui paljud inimesed käisid hellal häälel minuga rääkimas. Ma olin pehmelt öeldes šokis! Mitte keegi polnud kunagi tahtnud minu sõber olla ja nüüd olin ma järsku tähelepanu keskpunktis. Esialgu ma ikka võitlesin selle vastu, aga peagi hakkas asi juba põnevust tekitama.

Nüüd ma käingi vaikselt oma käpakestega inimest puudutamas ja kui ma pesas mõnulen, siis keerutan ennast vaikselt, et inimene mind tähele paneks. Kui ma oma pere juures tööd leiaks, siis ma kindlasti liiguksin oma karjääriredelil veel ülespoole. Siis saaksin juba peamüksusid harjutada ja kaisus magamist… Oh, seda viimast pole ma saanud kunagi varem teha. Mõelda vaid, ma saaks oma inimese kaisus magada. Oi, armas inimene, palun vali mind!»

Kui sul on usina Marta ametikäigu kohta rohkem küsimusi, siis saad need esitada tema praegusele tööandjale aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles