Päevakäpp: südametemurdja Pootsman ootab elult teist võimalust

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Kuvatõmmis videost / MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

«Oeh, millised silmad!», «Vaata kui armsasti ta puksib!», «Tal on nii mõnus nurr!»... Just niimoodi õhkavad kõik inimesed, kes Pootsmani näevad. «Kuidas küll temasugune kass turvakodus on?» küsitakse. 

Hurmav Pootsman saabus turvakodusse pärast seda, kui tema senine omanik ühel päeval leidis, et ta kassi enam ei taha. Sekundiga sai armastus otsa ning Pootsman maandus turvakodus. Nüüd on nurrik võtnud eesmärgiks leida endale päriskodu.

Milline on turvakodus kõrgelt hinnatud Pootsman? Kui kassipoiss oleks inimene, siis oleks ta kindlasti džentelmen — hooliv ja karismaatiline staar, aga täiesti teadlik oma šarmist. Justkui muuseas jagaks ta paremale ja vasakule oma võrgutavaid silmapilke, kui inimesed kiljudes ümberringi temalt autogrammiks ühte peamüksu ootavad. Aga ega Pootsman kade poleks — tema kihutaks käppade müdisedes kohale, kingiks peamükse, põristaks ette ühe nurruaaria ning ootaks, millal saab inimesele kaissu pugeda.

Kõlab ju imevahvalt? Aga just seda Pootsman ongi: imevahva! Kui Sinu kodust on puudu üks imeline paikass, kes armastab igal hetkel peamükse jagada, siis kirjuta Pootsmanile aadressile info@kassideturvakodu.ee

Populaarne

Tagasi üles