Uhke sisenemine: USA mehele kukkus läbi lae pähe hunnik neljajalgseid

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Noored pesukarud. Foto on illustratiivne

FOTO: ALEX DOMANSKI / REUTERS / Scanpix

Ühel Michigani elanikul tuli möödunud reedel tegeleda talle sõna otseses mõttes kaela sadanud allüürnikega — tema maja laest kukkus läbi neli väikest pesukaru koos oma emaga. Viimane korraldas põgeneda üritades aga paraja kaose.

Väljaanne Jackson Citizen Patriot vahendab, et möödunud reedel kutsus üks Sheridani linna majaomanik kohale päästjad, sest läbi tema elutoa lae oli kukkunud pesakond pesukarusid. 

Kohale saabunud tuletõrjujad said väikesed pesukarud ilma suurema vaevata kätte, ent vanalooma püüdmine osutus tõeliseks katsumuseks. Nurka surutud pesukaru ründas teda püüdma tulnud päästjat ja põgenes seejärel seina sisse ehitatud kapi ülemisele riiulile, kust ta lõpuks kaelapüünise abil kätte saadi.

Videot jagas Facebookis Albioni avaliku julgeoleku osakond ning sellest on näha, kuidas isegi täiskasvanud mehed vihase pesukaru teele jääda ei taha. Lugu lõppes aga õnnelikult — perekond transporditi inimasustusest kaugemale ja lasti vabasse loodusesse, et nad mõnda teise majja ei tungiks.

Populaarne

Tagasi üles