Päevakäpp: lõvikuningas Aslan otsib uut kuningriiki

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Pesaleidja/Facebook

Aslanil oli kord kuningriik, kuid ilmselt toimus riigipööre ja ta heideti troonilt. Uhkele lõvikuningale omaselt, liikus ta lihtsalt edasi ja leidis uue kunigriigi. Paraku aga tolle paiga kuningas sellise asjaga päri ei olnud.

Seega kolis Aslan sealt taluhoovist Pesaleidja kassituppa. Kuna Aslan arvas, et on mõne tsirkuse poolt üles korjatud ja tema selliseid asutusi ei tolereeri, siis esiti oli ta karantiinipuuris nii viha täis, et korraldas väikestviisi mässu. Muidu nurruv ja igati kutsuv kiisu lõi hambad sisse koheselt, kui mõni pai üleliia sai ja andis teada, et ega ta nüüd igaühe paitada pole ja ega puur talle ei sobi ja laske aga kohe välja.

Läks paar nädalat ja Aslanile koitis, et ei olegi tsirkusesse sattunud ja ei ole need inimesed midagi nii nõmedad. Vabatahtlikud lubasid kuningas Aslanile, et peagi saab ta endale päris oma kuningriigi, kus igavesti maid juhtida.

Kui Sinu kuningatroonilt on puudu valitseja, siis tee Aslanile tööpakkumine ja tule saa selle uhke lõvikuningaga tuttavaks. Aslan oskab nurruda, pugeda ja sülle ronida, kuid kuningale kohaselt näitab vahest ka iseloomu.

Aslan sai kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Korduvalt on tehtud ka parasiiditõrjed ja on nüüd ta valmis päris oma koju kolima. Uude koju tuleb kaasa kingipakike Royalilt, et ühine algus kergemini sujuks.

Populaarne

Tagasi üles