Aita abivajajat: pere poolt hüljatud kassipoiss Miku päästeti elu hammasrataste vahelt

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Eesti Kassisõprade Kogukond MTÜ

Nagu jäävad üle mittevajalikud asjad inimeste elus, jäävad mõnikord üleliigseks ka loomad ja kahjuks juhtub seda tihti. Üks selline üleliigne on kass Miku, kellel oli kõik, ent siis järsku mitte midagi.

Mikul oli kodu, kuniks kaks inimest otsustasid lahku minna. Üks inimestest võttis endale uue kassi ja ka teise inimese ellu Miku enam ei mahtunud. Miku jäi kodutuks ja nii ta hulkus. Mikut aitasid vaid ühes söögikohas töötavad kaks tüdrukut, kes kassi salaja toitsid ja talle peavarju pakkusid

Aga söögikohas töötatakse vahetustega ja mitte alati ei olnud neid tüdrukuid tööl. See tähendas, et Miku pidi ootama tänaval, kus tuli ellujäämiseks ka kakelda.Tänu neile tüdrukutele jõudis Miku lugu aga Eesti Kassisõprade Kogukond MTÜ liikmeteni ning tänaseks ongi Miku just nende hoole all. 

Tänaval veedetud aeg ja teiste kassidega kaklemine on Miku tervisele ja välimusele jätnud oma jälje: kassi silmad ja kõrvad on saanud kannatada, organism põletikuline ja hingamine raskendatud. Seetõttu ootab Mikut nüüd ees ravi Timmu loomakliinikus. Umbes 5-6-aastane Miku on vaatamata oma kurvale saatusele sõbralik ning isegi pärast valusat reetmist usaldab ta inimest jäägitult ja loodab, et kuskil leidub ka tema jaoks koht.

Miku vajab ravi ja kodu, kust teda enam tänavale ei visataks. Kus oleks armastust ja mõistmine, et loom on pereliige, mitte asi, millest tüdinedes viskad selle lihtsalt minema. Kui tahad Miku ravi toetada, saad seda teha pangaülekandega: 

Eesti Kassisõprade Kogukond MTÜ 

Swedbank EE442200221066745638 

IBAN: EE442200221066745638  

SWIFT/BIC: HABAEE2X   

Selgitusse märgi «Miku»

Miku ootab ka kodupakkumisi ning kui oled selle paljukannatanud kiisu nõus enda hoole alla võtma, kirjuta talle aadressile eesti.kassisoprade.kogukond@gmail.com.

Tagasi üles