Homme saab Haaberstis näha trikitavaid rotte

FOTO: Wavebreakmedia ltd/PantherMedia / Wavebreakmedia ltd/Scanpix

Homme kell 15 toimub Õismäe tee 88a asuvas Haabersti noortekeskuses lemmikloomapäev, mille eesmärgiks on lastele ja noortele õpetada lemmikloomade eest hoolitsemist. Lisaks sellele tutvustatakse osalejatele kahte pisilooma, kes oma toredaid oskusi näitavad.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haabersti noortekeskus korraldanud lemmikloomapäevi mitu korda ja need on osutunud väga populaarseks. «Varem on noortekeskuses külas käinud roomajad, pimedate juhtkoerad, tuhkrud, küülikud ja muud vahvad tegelased,» ütles Jürgenson. «Lemmikloomapäeval tutvustatakse lastele ja noortele erinevaid lemmikloomi ning räägitakse, mismoodi tuleb nende eest hoolt kanda. Õpetatakse, kuidas loomaga vastutustundlikult käituda, sest lemmikloom vajab pidevat tähelepanu, toitmist, mängimist ja õpetamist.»

Sel korral tuleb Haabersti noortekeskusesse külla Sandra Soomann Tallinna loomaaiast ning võtab endaga kaasa küüliku ja rotid. Üheskoos räägitakse põhjalikumalt just neist loomadest ning vaadatakse videosid küülikute agility võistlustest ning rottide trikkidest. Juttu tuleb kindlasti ka lemmikloomadest ja nende eest hoolitsemisest. Lisaks põnevatele külalistele Tallinna loomaaiast, toimuvad päeva vältel lemmiklooma joonistamise võistlus ning meisterdatakse jänkusid.

Populaarne

Tagasi üles