Saksamaal murdis perekoer maha ema ja poja

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Foto on illustreeriv

FOTO: emmanuelle bonzami/PantherMedia / emmanuelle bonzami / Scanpix

Eile õhtul leiti ühest Saksamaal Hannoveri linnas asuvast korterist surnuna 52-aastane naine ja tema 27-aastane poeg. Surmade põhjustajaks on tõenäoliselt peres lemmikloomana peetud staffordshire'i terjer.

Hukkunud avastas naise 25-aastane tütar, kes oma ema ja venna veriseid surnukehi läbi akna nägi ning seejärel hädaabisse helistas. Kohale kutsuti ka tuletõrjujad, kes korteris olnud koera kinni püüdsid. 

Kohaliku politsei poolt väljastatud teates seisis, et esialgsed lahkamistulemused näitavad surma põhjusena koerarünnakut. Asja uurimine aga jätkub ning praegu ei ole teada, mis saatus koera ees ootab. Otsus, kas praeguseks varjupaika viidud koer magama panna või ellu jätta on Hannoveri linnavalitsuse kätes. Varjupaigatöötajate sõnul on koera näol tegu staffordshire'i bullterjeri hübriidiga. 

Mõne aasta eest võeti Alam-Saksimaal vastu seadusemuudatus, mille kohaselt peab igal koeraomanikul olema koerapidamisluba. Loa saamiseks tuleb enne koera ostmist läbida teoreetiline ning ostmisele järgneva aasta jooksul praktiline test. Seadusemuudatus võeti vastu eesmärgiga vähendada koerarünnakutega kaasnevaid vigastus- ja surmajuhtumeid.

Populaarne

Tagasi üles