Päevakäpp: suure südamega Muska ei taha olla nähtamatu

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

Kas Sina kujutad ette, mis tunne on olla nähtamatu? Kui Sa tahad üle kõige olla märgatud, aga kõik kõnnivad Sinust mööda. Sa oled olemas, aga samas Sind justkui ei olekski.

Nii tunneb armas Muska, kes ootab oma kodu Kasside Turvakodus juba 2016. aasta 5. detsembrist. Vabatahtlikud eeldasid, et Muska-sugune punavalge poisike, kelle suures kehas on veel suurem süda, leiab kiiresti päriskodu, kuid kahjuks pidid nad eksima. Suures kurvastuses veedab Muska enamiku oma päevast puuridetoas kõige kõrgema puuri otsas. Ei, Muska pole inimpelglik, seal on lihtsalt tema jaoks kõige mõnusam ja soojem pesa. Iga kord, kui külalised käivad, tukub Muska oma lemmikpesas kõrgel lae all ja ootab. Ootab, et keegi näeks tema oranžikaid pisikesi kõrvatippe, mis pesa äärest kelmikalt paistavad. Ta ootab, et keegi märkaks teda — lihtsat Muskat, kelle südames on vaid üks soov: olla armastatud.

Kui Muska lemmikpesast alla tuleb ja söögikausi taha maabub, siis vallandub Muska tõeline pale — tema soov olla armastatud on nii-nii tugev, et sealsamas söögikausi taga tehakse tagasi kõik pehmed paitused, mida kõrgele puuride otsa ei ulatata teha. Siis nurrub see mehine kassipoiss kõige kõvemat nurru, kingib paitegijale pehmeid peamükse ning tema tänulikes silmades peegeldub igatsus oma inimese järele.

Kas Sina võiksid olla see, kes Muskat esimesena märkab ja kingib talle igavese päriskodu Kirjuta Muskale aadressile info@kassideturvakodu.ee ja tule talle külla. Ära unusta, et leiad ta puuridetoast — otsi punaseid kõrvatippe!

Populaarne

Tagasi üles