Päevakäpp: mini-panter Ruudi toob tohutu õnne, rõõmu ja armastuse

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Ruudi

FOTO: Pesaleidja

Tihtipeale arvatakse, et must kass toob ebaõnne. Ent me usume, et Ruudi ei too midagi peale tohutu õnne, rõõmu ja armastuse!

Ruudi on imearmas väike kassipoiss, nooruke veel - umbes kaheaastane. Ruudi on pisut arglik, aga vägagi uudihimulik. Kui vabatahtlikud kassitoas on, siis Ruudi tihtipeale piilub pesa tagant ja ootab seda õiget hetkel, millal sulepulgakest rünnata. Ent kui suled on kinni püütud, siis poisike vaatab otse silma just sellise pilguga nagu tahaks öelda: «Väga tahaks pai, aga ma ei tea, kas sind tasub ikka usaldada...»

Eks ikka selle usaldusega on nii, et see ei ole kerge tulema, see tuleb ikkagi võita. Nüüd Ruudi ootabki seda õiget peret, kellel oleks natuke kannatust ja töötahet, et tema usaldus võita. Auhind selle eest on ju suurepärane - MINI-PANTER!

Ruudi on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibitud ja parasiitidest vaba, seega igati valmis päris oma koju minema, ainuke, mis puudub, on koht, kuhu minna.. Kui sa sooviks Ruudikesele kodu pakkuda, siis piilu siia: https://www.pesaleidja.ee/lo…/ruudi-3313/praegu-otsivad-kodu.

Tagasi üles