Unikaalne võimalus: homme saab Tallinna loomaaeda minna pärast sulgemisaega

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS/Scanpix

Teisipäeval, 27. veebruaril tähistatakse rahvusvahelist jääkarupäeva – International Polar Bear Day – loomaaia uues polaariumis jääkarujuttudega Mati Kaalu ja Aleksei Turovski esituses. Eksklusiivne õhtune programm toimub ajal, mil loomaaed on tavaliselt suletud.

Põhjavärava piletikassa avatakse kell 17 vaid pooleks tunniks neile, kes sündmusel osalevad. Polaariumis on jääkaru infolaud, kus loodushariduse spetsialistid vastavad küsimustele, soojas jääkaru ekspositsioonimajas leiab interaktiivset infot ja mänge. Lisaks saab soetada heategevuslikke jääkaruteemalisi meeneid.

Loomaaed soovitab siseneda põhjaväravast (Paldiski mnt 145), sest jääkarude ekspositsioon asub seal lähedal. Põhjavärava piletikassa on avatud kella 17–17.30. Lääneväravas (Ehitajate tee 150) on avatud piletiautomaat kella 17–17.30, kuid sealt sisenedes tuleb olla valmis pikemaks jalutuskäiguks.

Kui ilmataat miinuskraadidega liiga heldeks peaks minema, saab end alati soojas jääkaru ekspositsioonimajas mõnusalt tunda. Kui sa veel ei ole uues polaariumis käinud, on see õhtu just sulle!

Kava:

17.30 Mati Kaal räägib polaariumi välialal teemal «Jääkarud Arktikas ja loomaaias»

18.00 Aleksei Turovski arutab soojas jääkaru ekspositsioonimajas teemal «Mille poolest on jääkaru nii eriline?»

Tagasi üles