Päevakäpp: kas Villi aastatepikkune koduootus jõuab lõpule?

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

Villi on armas kassipoiss, kelle senine käpakäik on olnud õnnetu. Villil oli juba oma kodu, kuid ühel päeval, otsustas kodu Villist loobuda.

Villi ei mõistnud, mida ta oli teinud valesti ning ilmselt ei ole ta siiani mõistnud, miks teda enam ei tahetud. Kuid jätame mineviku selja taha, sest oluline on vaadata tulevikku ning meie loodame, et Villi tulevik saab olema sama helge, nagu tema valged laigud ning sama päikeseline, nagu tema punased laigud.

Turvakodus on selgelt näha, et kui Villi oleks inimene, siis ta oleks umbes 3-aastane uudishimulik ja krutskeid täis poisike. Turvakodus toimetusi tehes, avastavad vabatahtlikud sageli, et järsku on nende selja taha ilmunud pisike Villi. Villi, kellel krutskite tuluke silmis vilgub ning kes saavutab oma armsuse kosmilise dimensiooni siis, kui ta Sulle otsa vaadates veel ka oma pead natukene viltu kallutab. Tema silmis on niivõrd hell ja armas pilk, et kõik südamed sulavad nagu jäätised suvise kuuma käes.

Villi on üks turvakodu hoolealustest, kes seinal olevat kasside jooksuratast kasutab. Seal võib Villi veeta kümneid ja kümneid minuteid. Võib-olla loodab Villi, et mida kiiremini ja kauem ta kõnnib, seda rutem tuleb temani tema uus ja hea päriskodu? Siiani pole aga tema pere veel talle turvakodus vastu jalutanud.

Kui õnnetu Villi sulatas Sinu südame, siis kirjuta talle info@kassideturvakodu.ee ja tule talle külla!

Populaarne

Tagasi üles