Päevakäpp: kõige tšillim kass Chilli otsib idüllilist kodu

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Kuvatõmmis videost / MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

«Ei-ei, ärge pabistage. Minu nimi ei ole pandud pipra järgi. Ma ei ole teravmaitseline Kass. Nime sain hoopis sellest, et olen üks ülimalt chill kass — rahulik, kui maakeelde tõlkida.»

«Eriti rahulikud võite aga olla, kui mind endale koju viite. Te saate ühe väga hästi käituva kassi. Pole vaja selgitada reegleid ei diivani kratsimise, liivakasti ega köögilaua kohta. Need asjad on mul kõik teada. Olen ju endine kodukass. Head kombed on minu jaoks endastmõistetavad. Käitun teie kodus nagu tõeline härrasmees.

Pai võite mulle teha nii palju kui kulub ja sülle võtta millal iganes tahate. Peale selle olen ilusat punast värvi. Olen kuulnud, et just see värv on praegu teie, inimeste seas moes. Ärge pange pahaks, et olen siiski ka natuke introvertne ja omaette olija. Ärge solvuge, kui ma kohe ukse juures koos teiste kassidega teie jalus ei keerle. Mulle lihtsalt meeldib võtta rahulikult ja mitte liialt tormata. Teate ju küll, et «üheksa korda mõõda ja üks kord lõika».

Tahaksin väga oma rahumeelset ja õndsat iseloomu kellegagi jagada. Mõne inimesega. Üksinda on ju väga kurb. Tahan oma südame ja hinge avada just sellele õigele uuele inimesele. Eks teiegi ju taha, et valitud südamekass armastaks kõige rohkem just teid, mitte ei trügiks pai lunima igalt möödujalt? Vaat mina olengi just selline kass. Pühendan ennast, kingin südame ühele õigele. Võib-olla oled sina see õige?»

Vabatahtlikud võivad Chilli sõnu kinnitada — kassipoiss on väga intelligentne ja tundelise hingeg. Tal on väga targad silmad ning talle otsa vaadates on tunne nagu vaataks otsa inimesele. Tundub, et Chilli saab kõigest aru, mida inimesed räägivad. Ta on peaaegu, et ideaalne kass. Hästi käituv, paikass, tõeline kaaslane ja sõber ning ilus peale selle. Puudu on veel vaid see viimane — päris oma kodu!

Kirjuta Chillile info@kassideturvakodu.ee

Populaarne

Tagasi üles