Vehklemistipp Julia Beljajeva: ma ei saa jääda kõrvaltvaatajaks, kui loomad abi vajavad

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: Erakogu

Eesti esivehkleja Julia Beljajeva peab end kahtlemata loomaarmastajaks: «Olen suur loomasõber ega saa kunagi kõrvaltvaatajaks jääda, kui ma internetis loomadega seotud postitusi ja abipalveid näen.» Just seetõttu on ta otsustanud sel aastal ka ise appi minna.

Loomasõbrast Eesti esivehkleja Julia Beljajeva ja loomatoodete kaubamärk Dr Stern viivad Facebookis läbi kampaaniat, milles annetatakse MTÜ Tartu Kassikaitse hoolealustele jõuludeks söögipoolist. 

Naisel endal on kaks neljajalgset sõpra, kass ja koer, keda ta peab täieõiguslikeks pereliikmeteks. «Kui ma välismaal olen, valvavad neid minu ema ja abikaasa,» sõnas Beljajeva. «Kuid ma igatsen neid alati väga, loomad on minu südames.»

Beljajeva jaoks ei ole see esimene kord loomi abistada: mõni aeg tagasi osales ta Kanal 2 heategevussaates «Parim pakkumine», kus toetas loomade varjupaika. Sel suvel viis naine aga koos turundaja Brit Mesipuuga läbi praegusega peaaegu identse Facebooki-kampaania, mille abil koguti Tartu Koduta Loomade Varjupaiga asukatele 264 kilo toitu.

Sellel korral abi saava MTÜ Tartu Kassikaitse moodustavad vabatahtlikud kassiarmastajad inimesed, kes pakuvad koduta kassidele ajutist hoiukodu, vajalikku ravi ja hooldust ning aitavad tänavakasside steriliseerimisel. Nende eesmärgiks on hoiukodus olevatele kassidele uue kodu leidmine ning vastutustundliku loomapidamiskultuuri edendamine. Dr Sterni Heategevusfondi missiooniks on, et igal loomal oleks oma kodu. Seetõttu koguneb kaubamärgi toodete müügist 1% heategevusfondi, millega toetatakse varjupaikasid üle Eesti.

Kampaania läbiviija Brit Mesipuu tahab inimestele ka meelde tuletada, et looma võtmine ei tohiks toimuda mõtlematult: «Soovime kõigile südamele panna, et kutsikad ja kiisud on küll armsad jõuluüllatused lastele, kuid see on ikkagi vastutus aastateks, mitte hetkeemotsiooni põhjal tehtud otsus.»

Ka sinul on võimalus kampaaniale kaasa aidata ning selleks pole vaja teha muud, kui panna kampaaniafoto meeldivaks ja lisada selle alla kommentaar. Seda saab teha SIIN.

Tagasi üles