Humoorikad videod: loomad, kes külastavad jalgpallimänge

FOTO: Boise State Football / Twitter

Sporti on tore vaadata, ent palju toredam on näha, kuidas loomad ühel või teisel moel spordiüritustest osa võtavad. Sedapuhku oleme kokku kogunud videoklipid loomadest, kes on sattunud Ameerika jalgpalli keskele. 

Miskipärast juhtuvad loomad tihti just kolledžijalgpalli mängudele. Oregoni-Stanfordi hiljutisele kohtumisele segas vahele jänes, kes vilkalt üle väljaku jooksis. Kogu olukorra tegid humoorikamaks mängu kommentaatorid, kes jänesele ülevoolavalt kaasa elasid.

 

A post shared by FOX Sports (@foxsports) on

Teine jänesesituatsioon juhtus 1993. aastal Michigani-Purdue mängul ning vaatamata abiliste paanilistele katsetele teda püüda, silkas kiire pikk-kõrv üle väljaku ning näitas mängijatele silmad ette.

Jänesed pole aga ainukesed jalgpallientusiastid. Septembris võtsid omavahel mõõtu Kent State ja Louisville ning mängu jooksul suutis üks kahtlemata hirmunud orav skoorida kuus punkti.

Kui eelnevad videod on näidanud loomi, kes on oma tee leidnud väljakule, siis vahelduseks toome teie ette rebase, kes on otsustanud viisakalt mängu mitte segada ning otsib selle asemel tribüünidel omale kohta.

Kõik staadionidel olevad loomad ei ole sinna sattunud aga juhuslikult. Järgnevad videod näitavad meeskondade elusmaskotte, kes kogemata oma hoidikutest lahti on saanud.

 

A post shared by April (@daughteroftheking_) on

Kuid ka linnud ei ole jalgpallikauged — 1988. aastal tõi üks pettunud Packersi meeskonna fänn endaga kaasa kalkuni ja lasi ta vaheajal väljakule lahti.