1992. aastal USAs Wyomingi osariigis leidis kalamees lõhekala kõhust inimese pöidla. Lõpuks jõuti ka pöidla omanikuni, kelleks osutus aasta varem paadiõnnetusse sattunud mees. Mees oli õnnetuse käigus jäänud ilma oma kahest sõrmest ja pöidlast. Ehkki sõrmed leiti koheselt peale õnnetust ning õmmeldi taas käe külge, jäigi pöial leidmata.
Ilmselt oli lõhekala pöidla nahka pistnud ning see oligi aastaks seedimata kujul kala kõhtu jäänud.
Kui surnud hallvaal USAs Seattle´is 2012. aastal randa uhuti, hakkasid teadlased uurima põhjuseid, mis hiiglasliku imetaja tappa võisid. Uurides vaala kõhu sisu, leidsid teadlased sealt terve hulga asju. Muu hulgas oli loom nahka pannud gofipalli, puutoikaid ja plastmassesemeid. Teadlased olid arvamusel, et tegemist oli ookeanis hulpinud prahiga, mille pahaaimamatu vaal nahka pistis.
Alligaatori kõhust tuli välja terve hirv
USAs Alabamas kinnipüütud hiiglasliku alligaatori kõhu sisu hämmastas teadlasi: sealt tuli välja terve, umbes 45 kilo kaaluv hirv.
Kui Londoni loomaaias 20. sajandi alguses seal elanud jaanalind suri, otsustati lind lahata, et teada saada surma põhjus.
Linnu kõhust tulid välja salvrätikud, kinnas, köis, mündid ja konks. Ühesõnaga oli hiiglaslik lind söönud igasugu prügi, mida loomaiakülastajad olid puuri visanud.
Kalmaar, kelle sees tiksus pomm
Suur oli Hiina kalamehe üllatus, kui ta enda püütud kalmaari seest kummalise pommi meenutava eseme leidis. Kohalekutsutud eriteenistus kinnitas mehe kahtlusi ning tegu oligi pommiga, mis oleks iga hetk lõhkeda võinud. Ilmselt oli näljane mereelukas pommi krevetiga lihtsalt segamini ajanud.