Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Video: ärimees päästis peadpidi plekkpurki kinni jäänud skungi

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Skunk on peadpidi plekkpurgis kinni | FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Mike MacMillanil oli raske otsus ees, ta oli teel tähtsale ärikohtumisele, mille tarbeks kandis oma parimat ülikonda. Teel sinna märkas ta aga hädas skunki, kelle pea oli kinni jäänud Coca-Cola purki.

Loom kõndis ringiratast ja raputas pead, et purgist pääseda. MacMillan arvas, et tõenäoliselt oli purki poetatud grillimisest ülejäänud söögijääke, kirjutas Independent. Skunk sai söögi purgist kätte, aga mitte pead ja tõenäoliselt polnud loomal aimugi, et ta keset sõiduteed kalpsab.

Kõigepealt mõtles ärimees, et skunki päästma minna on liiga riskantne. «Ma nägin teda, kuid arvasin, et ei saa ta abistamiseks midagi ette võtta,» ütles ta. «Siis tuli aga teine auto, kes talle peaaegu otsa oleks sõitnud. Ma ei saanud seda looma niimoodi jätta.»

Otsus oli vastu võetud, kuid plaan veel läbi mõtlemata. Ta võttis välja telefoni ja hakkas tegevust filmima, et kui pärast haisedes koju naise juurde jõuab, siis on tõendusmaterjal olemas.

Loomadest ei tea mees väga palju, seega jäi tal üle loota koostööle. Videos palubki mees skungilt, et too lähemale tuleks ja meest täis ei piserdaks. MacMillan ütles, et tavaliselt ta metsloomadega ei räägi, aga tahtis antud hetkel teada, kuidas skunk ta kohalolekusse suhtub.

Pärast 75 sekundit õnnestus mehel purgist kinni saada ja julgustada skunki oma pead välja tõmbama. Natuke raputamist ja plekikrõbinat ning loom oligi taas vaba.

MacMillan ütles, et see oli tõehetk, sest loomade päästmine ei lõppe alati loomale või päästjale hästi. Youtube’is on palju videoid, kuidas skungi päästmine lõppeb haisupilvega. MacMillani ja tema päästetud skungiga õnneks nii ei läinud. Pärast vabanemist jooksis loom autoteelt tagasi loodusesse.

Tagasi üles