/nginx/o/2017/02/01/6299647t1ha9bb.jpg)
Tartus Honda esinduses leidis eile aset omapärane sündmus. Esindusse saabus klient, kes kurtis, et tema paar aastat vanal autol põleb mootorituli.
Tartus Honda esinduses leidis eile aset omapärane sündmus. Esindusse saabus klient, kes kurtis, et tema paar aastat vanal autol põleb mootorituli.
Esinduse töötaja Märt Mustmaa, kes jagas erakordset lugu Facebookis, kirjutab, et auto võeti töösse ja loeti veakoodid. «Veakoodid andsid alust arvata, et viga võiks olla kusagil hapniku anduri või aku juures. Avasime kapoti ja leidsime kapoti alt hulgaliselt katkiseid juhtmeid. Samuti oli seal ka vea põhjustaja,» seisab postituses. Vea põhjustajaks oli musta värvi küülik.
Esindusest helistati auto omanikule, kuid tema looma omaks ei tunnistanud. Arvatavasti on küülik pärit Raplast või Elvast. Küülikuga on kõik korras ja auto kahjustused jäävad ilmselt kindlustuse kanda.
Kui keegi tunneb oma küüliku ära, siis võib helistada telefonil 51 45 436.