Tallinnas avatakse Põhjamaade suurim lemmikloomakeskus

Suvel avatud PetCity keskus Pärnus

FOTO: Ann Hiiemaa/ PetCity

Detsembris avatakse Tallinnas Rannamõisa teel lemmikloomakeskus Pet City, mis koondab erinevad lemmikloomadega seotud teenused: loomakliiniku, treeningsaali, lemmikloomatarvete kaupluse, ilusalongi, kohviku ja hotelli.

2500 ruutmeetril laiuv uus lemmikloomakeskus on teadaolevalt Põhjamaade suurim.

«Pet City eesmärk on pakkuda loomaomanikele ja nende lemmikutele kõike vajalikku mugavalt ühes kohas,» sõnas Pet City juhatuse liige Merike Kaesveld.

Keskusesse rajatav Pet City esinduskliinik hakkab selle omaniku Heli Säre sõnul pakkuma teenuseid, mida teistes Eesti loomakliinikutes praegu veel ei pakuta.

«Näiteks saab Rannamõisa kliinikus läbi viia erinevaid keerulisemaid operatsioone, mida on seni olnud võimalik teha lähimatest riikidest vaid Soomes. Soetame kliinikusse kompuuter-tomograafi, pöörame suuremat tähelepanu anesteesiale ja operatsioonijärgsele valuravile,» tutvustas kliinikut Heli Säre, kes on üks vähestest Euroopas sertifitseeritud veterinaaranestesioloogidest.

Eesti esimene Pet City ketti kuuluv keskus avati suvel Pärnus. Viie aasta jooksul on kavas avada Eestis ligi 70 kauplust ning arendada Pet City ketti ka teistes Balti riikides.